Total Station South NTS332R10 / South NTS-332R10 / SOUTH R10
Fitur South NTS332R10 :
Spesifikasi :
- REFLECTORLESS – 1000M | SINGLE PRISM – 5.0km
- Accuracy | Reflectorless | Fine – 3mm + 2ppm | tracking – 10mm+2ppm | reflector | fine – 2mm+2ppm | tracking – 5mm+2ppm | IR sheet – 5mm+2ppm
- tube Leght | 154mm
- Effective aperture | 45mm, (EDM; 50mm
- Magnification | 30 x
- Field of view | 1 30′
- Minimum distance | 1m
- Resolving | 3″
- System | dual axis liquid-electric
- Working range | -+ 6″
- Accuracy | 1″
- magnification | 3 x
- focusing range | 0.5m
- Type | rechargeable li-on battery voltage | DC 7.4V continuous operation time | 10H